Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

           W dniu 7 marca 2023r.  odbył się Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu. Na uczestników czekało wiele atrakcji: spotkanie kosmetyczne, które poprowadziła pani Katarzyna Wróblewska Brzęk- właścicielka nowoczesnego centrum terapii  i rozwoju w Ełku, terapeutka, logopeda, przedstawiciel kosmetyczny. Przekazała cenne rady dotyczące pielęgnacji twarzy i wizerunku, SPA, peelingu dłoni. Na zakończenie rozlosowała upominki kosmetyczne.

 Kolejnym gościem był mł. asp. Grzegorz Gardocki z KPP w Grajewie, który przeprowadził  interesującą pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa. Pytaniom nie było końca. Kawiarniana atmosfera przy kawie i pysznym domowym cieście, sprzyjała rozmowom i otwartości. Można było uzyskać odpowiedzi na nurtujące uczestników, często trudne pytania.

 Pani Martyna Cendrowska – instruktor fitness wprowadziła nas tanecznym krokiem w klimaty walca, cza-czy, nie zabrakło również tańca Wednesday.

Naturoterapeutka, pani Ewa Szwedo została zaproszona, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, do przeprowadzenia badania składu masy ciała.

Wszyscy jednogłośnie wyrazili chęć kolejnych, podobnych spotkań. Każdy znalazł coś dla siebie, niektórzy dla ciała, inni dla ducha, a większość miała potrzebę po prostu spotkania  z drugim człowiekiem.

Accessibility Toolbar