Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > Bez kategorii > Dzień Dziecka połączony z Piknikiem Charytatywnym

Dzień Dziecka połączony z Piknikiem Charytatywnym

Dnia 02 czerwca 2024r. przy Szkole Podstawowej w Wąsoszu odbył się Dzień Dziecka połączony z Piknikiem Charytatywnym o samodzielność Natalii Grabowskiej. . Kwota, jaką udało się zebrać, została w całości przekazana  na pokrycie kosztów rehabilitacji Natalii. Bez wątpienia był to dzień pełen emocji, od stresu by wszystko się udało, po ogromne wzruszenie.

Tego dnia  organizatorzy Wójt Gminy Wąsosz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, we współpracy z 9 Wąsoską Drużyną Harcerską „Infinity”, SP w Sulewie, SP Ławsk, SP Nieciki, SP Wąsosz, ZS w Niećkowie, Kołem Łowieckim „Cietrzew” w Prostkach, KGW Rzędzianki, KGW Kędziorowo, OSP Wąsosz, ZS „Strzelec” Grajewo, KPP Grajewo, Top Marketem Podlasie, ZPM Zagłoba Grajewo, jak również PC-etem Grajewo oraz całą społecznością lokalną, przygotowali moc atrakcji dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy, dmuchańce,  malowanie twarzy, czy też wspólny taniec integracyjny z Fabryką Zabawy. Dzięki uprzejmości darczyńców na licytacje zostało wystawionych wiele produktów, usług, czy też voucherów.  Podczas pikniku udało się przeprowadzić część licytacji.  Niestety ulewny deszcz pokrzyżował plany i nie udało się zrealizować założonego programu. Na wszystkich przybyłych czekały kiełbaski z grilla oraz stoły pełne smakołyków przygotowane przez Koła Gospodyń.

Wszyscy zgromadzeni mieli możliwość w niewielkiej części zobaczyć występy dzieci, Leny i Niny Socha, które zaprezentowały dwa utwory: “Sercem patrz” oraz “Małe c”, a także grupy dziewczynek, które przygotowały repertuar na Dzień Mamy. Najmłodsi uczestnicy mogli korzystać ze zjeżdżalni oraz atrakcji przygotowanych przez Fabrykę Zabawy.

Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy tego dnia byli z nami, za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

Accessibility Toolbar