Poker w kości online

  1. Najlepsze Wirtualne Kasyna W Polsce Z Zasadami Gry W Karty: Aby pomóc ci uniknąć tej pułapki, oto kilka sposobów na wygraną w bingo.
  2. Spiny Bonusowe Bez Depozytu Nowość Październik 2023 - Jednak nawet na tych stronach nie ma absolutnej gwarancji, że transakcja przejdzie, ponieważ z tego czy innego powodu depozyty mogą zostać odrzucone, zmuszając graczy do znalezienia alternatywnego sposobu finansowania konta.
  3. Grać W Kasynie Online Na Automatach Z Bonusami 2023: Możemy zobaczyć, kto chce być milionerem jest atrakcyjny zarówno dla fanów serialu, jak i fanów BTG w ogóle, szczególnie slot Extra Chilli.

Szanse wygrania w mini lotto

Jakie Są Zasady Wypłaty Wygranych W Kasynie Online
Jeśli symbol Flash pojawi się na bębnie 3, nagroda zostanie wygrana przez Flash.
Sloty Bez Premii Depozytowej W 2023 Roku
Otwarty w 2023 roku, Golden Gates jest stałym źródłem rozrywki w Black Hawk od początku legal gaming days.
Obejmuje to również rozszerzone procedury weryfikacji, które Skrill wdraża, aby zapewnić, że wszyscy gracze kasyna online są całkowicie bezpieczni.

Jak grać w elektroniczny kasyna

Darmowe Automaty Kasynowe Bez Rejestracji Za Darmo Rok 2023
W przypadku, gdy koń obiera niewłaściwy kurs, deklarowana jest niewłaściwa waga lub dżokej nie waży, wtedy wynik podwójny nie ma zastosowania.
Tabela Strategii Blackjacka
Jego główną atrakcją jest ogromne 7-bębnowe, 6-rzędowe pole gry z 30 liniami wygrywającymi.
Czy Są Dostępne Legalne Automaty Do Gier Hazardowych Na Pieniądze

Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > Cicha noc, święta noc…

Cicha noc, święta noc…

W dniu 05.01.2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu odbyło się SPOTKANIE Z TRADYCJĄ I WSPÓŁCZESNOŚCIĄ Cicha noc, święta noc…

Spotkanie miało na celu przybliżenie najmłodszym tradycji związanych z okresem  Świąt Bożego Narodzenia z nutą współczesności. Wystąpiły zespoły działające przy GOKiS w Wąsoszu: Banda, Banda Mini (instruktor Tomek Krupa), zespoły taneczne ( instruktor  Martyna Cendrowska), soliści i uczniowie szkoły muzycznej oraz zespół POKRZYK pod kierunkiem p. Wioletty Zyskowskiej ze Szkole Podstawowej  w Wąsoszu.

Mogliśmy po raz kolejny być świadkami występu kolędników z szopką z Wąsosza, którzy na swoim koncie mają wiele osiągnięć, mimo krótkiego okresu funkcjonowania m.in. : I miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Widowisk Kolędniczych „Gody 2018”  w Szczuczynie, I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Wiejskich i Obrzędowych Województwa Podlaskiego w Łomży czy wyróżnienie za adaptację  w Hajnówce.

Podczas spotkania zostały także wręczone nagrody w konkursie plastyczno-fotograficznym  „Zatrzymaj chwile- Pocztówka z Wąsosza/Gminy Wąsosz.

 Klimat tego spotkania, wspólne śpiewanie kolęd pozwoliły powrócić wspomnieniami do atmosfery świąt Bożego Narodzenia, a występy wywołały wiele pozytywnych emocji wśród widzów.

Accessibility Toolbar