Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > Wyraź siebie – projekt dla młodzieży

Wyraź siebie – projekt dla młodzieży

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu otrzymał dofinansowanie 10 tys. w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury oraz Województwa Podlaskiego. Projekt przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat, którzy wyrażać będą siebie poprzez teatr, sztukę i fotografię.

Podczas zajęć teatralnych z Grzegorzem Pohl, uczestnicy stworzą spektakl o sobie, o swoich emocjach. Wyrażony on będzie gestem, ruchem i muzyką.

Punch needle – to technika, którą młodzież będzie miała okazję poznać na zajęciach artystycznych. Później podzieli się swoją wiedzą z innymi prowadząc wakacyjne zajęcia.

Partnerem Projektu oraz prowadzącym warsztaty fotograficzne jest Zbigniew Mroczkowski. Zdradzi on młodzieży, jak zatrzymać emocje w kadrze. Efektem finalnym będzie wystawa fotografii wielkoformatowej w przestrzeni.

Jeśli chcesz zwiększyć kompetencje w zakresie świadomego uczestnictwa w kulturze, kreatywności, komunikacji, czy wiary w siebie, to zapraszamy do dołączenia do projektu. Zapisy w GOKiS. Zaczynamy od lipca.

Accessibility Toolbar