Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > Wizyta studyjna

Wizyta studyjna

W dniach 5-7 września 2022r. odbyła się w Wąsoszu WIZYTA STUDYJNA – turystów, seniorów z Kunowa ( woj. świętokrzyskie), Radzymina (woj. mazowieckie), Augustowa (woj. podlaskie). Przyjechali do nas zwiedzić Wąsosz z Questem “Z Rzędzianem przez Wąsosz”, poznać naszą piękną miejscowość, wymienić się doświadczeniami

Questowicze mieli przyjemność spotkać się z Panem Czesławem Ołdakowskim wójtem Gminy Wąsosz, który przybliżył krótką historię naszej miejscowości i życzył gościom miłego zwiedzania. O historii klasztorku i kościoła farnego ciekawie opowiedział ks. Kamil- wikariusz naszej parafii.

Po Queście spotkaliśmy się w GOKiS na warsztatach , goście tworzyli pod kierunkiem p. Jolanty Koniecko liście makramowe, opowiadając przy tym o Questach, dzięki którym turyści przyjeżdzają do nas z różnych zakątków Polski. https://questy.org.pl/quest/z-rzedzianem-przez-wasosz

Każdy otrzymał przypinkę Super Questowicza oraz pamiątkowe magnesy. Spotkanie zakończylismy wspólnym śpiewaniem przy ognisku.

Jako dyrektor GOKiS i inicjatorka Questów byłam przewodnikiem na trasie questowej wraz z Rzędzianem, który doskonale wcielił się w swoją rolę. Otrzymałam również odznakę i dyplom Ambasadora Questów za szczególne zasługi dla promowania programu Questy – Wyprawy Odkrywców . Dziękuję za to ogromne wyróżnienie.

Dziękuję seniorom za odwiedziny, ciepłe słowa i miłą atmosferę, panu Krzysztofowi Florys, Ani Jarzębskiej, Magdzie z Fundacja Mapa Pasji pod których okiem powstał nasz wspaniały produkt turystyczny dwa lata temu, za kibicowanie, promocję i wspieranie naszych działań questowych.

Dziękuję panu Czesławowi Ołdakowskiemu wójtowi Gminy Wąsosz, ks. kan. Markowi Milanowskiemu proboszczowi parafii Wąsosz, ks. Kamilowi wikariuszowi za wspieranie lokalnych inicjatyw. Dziękuję paniom z KGW Rzędzianki za obecność i przygotowanie słodkiego poczęstunku, pani Monice za kosz pysznych jabłek, pani Wioli za udostępnienie śpiewników , panu Jarkowi za współpracę oraz moim współpracownikom za pomoc w organizacji. Dzięki temu nasi wspaniali goście będą nas miło wspominać i jak zapowiedzieli “My tu wrócimy”. ZAPRASZAMY!

https://www.facebook.com/profile/100077002778122/search/?q=W%C4%85sosz

Accessibility Toolbar