Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > PIKuś wyniki

PIKuś wyniki

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wąsoszu był organizatorem eliminacji gminnych Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej PIKuś / online/. Po wysłuchaniu 9 występów komisja postanowiła przyznać wszystkim nagrody oraz wytypować 5 osób do kolejnego etapu- wojewódzkiego / protokół poniżej/. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział.

Ponadto laureaci eliminacji miejskich, gminnych i powiatowych Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „PIKuś” 5 i 6 czerwca 2021 r. w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie, mają możliwość udziału w warsztatach teatralnych: dykcja i emisja, zajęcia wokalne, oswajanie przestrzeni, interpretacja tekstu.

Zajęcia organizowane są przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat mają okazję rozwijać swoje artystyczne zainteresowania przez twórczą współpracę i wiedzę podaną w formie zabawy. Uczestnicy warsztatów będą doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów: Kamili Wróbel-Malec, Magdaleny Dąbrowskiej, Katarzyny Wolak i Karola Smacznego – twórców teatralnych z naszego regionu. Program ułożony jest tak, by stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności, które z pewnością zaprocentują przy okazji występów na scenie.

Eliminacje wojewódzkie odbędą się w dniach 7-12 czerwca.

Accessibility Toolbar