Tu jesteś: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu > AKTUALNOŚCI > PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

                Dnia 15 sierpnia 2021r. w godzinach 12.00-18.00  odbył się w Wąsoszu Piknik Rodzinny  oraz  XVI Turniej  Piłki Nożnej o Puchar wójta Gminy Wąsosz. 

Od godziny 13.00 czekało na dzieci moc atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, euro bungee, byk rodeo, kule wodne, wata cukrowa, gry, zabawy animacyjne, malowanie twarzy itp.

W namiocie kreatywnym GOKiS każdy mógł zrobić kartkę, przypinkę, a także zgłosić prace na konkurs. Najładniejsze z nich  otrzymały upominki sponsorowane przez firmę MLEKPOL.

Strażacy z OSP w Wąsoszu prezentowali sprzęt strażacki, a kurtyna wodna przynosiła ulgę tym, którzy wyładowywali nadmiar energii na dmuchanych atrakcjach oraz boisku. Nie mogło tez zabraknąć przyjemności dla ciała. Firma MLEKPOL przekazała produkty mleczne na piknik. Każdy  też mógł poczęstować się grochówką oraz upiec kiełbaskę na ognisku.

Na pikniku zostały przeprowadzone profilaktyczne działania informacyjne i edukacyjne w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych i  przeciwdziałania narkomanii, w szczególności dla dzieci i młodzieży. Zostały zaprezentowane prace uczestników oraz wyniki Konkursu PRZYPINKĘ PROJEKTUJĘ- PROFILAKTYKĘ PROMUJĘ.

Accessibility Toolbar